Все про пластик для 3D друку

Оновлено: 21 вер 2020 р.

Ось ви вже обрали FDM 3D-принтер, встановили його і налаштували, але не знаєте чим надрукувати вашу креативну модель? Існує багато різних видів пластику, які відрізняються між собою за складом властивостями, а отже – впливають на кінцевий вигляд надрукованої фігури. Тож, 3DX допоможе вам розібратись у виборі якісного та надійного матеріалу для 3D-друку.

Основні види пластику

За діаметром:

Пластик для 3D-друку продається у форматі нитки намотаної на котушку. Нитка буває 1,75 мм і 3 мм у діаметрі, проте у більшості сучасних принтерів використовується діаметр 1,75 мм.

За складом:

Найбільш поширеними є такі види пластику:

· PLA (полілактид) – цей пластик відрізняється від інших своєю екологічність та біорозкладністю. Він ідеально підходить для декоративних виробів, проте великих навантажень модель не витримає. Також, є його модернізована версія – PLA+. Цей пластик більш витривалий та трохи відрізняється характеристиками.

· ABS (акрилонітрилбутадієнстирол) – поширений на виробництвах вид пластику, який, на відміну від PLA, міцніший. ABS -пластики стійкі до впливу кислот, лугів, неорганічних солей, до жирів, вуглеводнів, мастил. Але варто пам'ятати, що цей вид пластмаси має невисоку стійкість до ультрафіолету, атмосферних впливів, добре розчиняється в ацетоні, бензолі, ефірі, деяких інших розчинниках. Як і у PLA, є модернізована версія ABS +. Цей пластик більш витривалий до пересихання, впливу температур.

· PVA (полівініловий спирт) – це водорозчинний пластик, який використовується у якості пластика-підтримки.


Яким пластиком краще друкувати?

Обирайте пластик, який найбільше підходить для ваших цілей. Наш консультант допоможе підібрати ідеальний варіант, колір саме для вас. Зателефонуйте за номером +38 063 479 81 63 і ми вам допоможемо.

Якщо ви вже вирішили, який вид пластику вам необхідний, переходьте у наш каталог та купуйте якісні матеріали.

5 перегляд

Останні пости

Дивитися всі