Угода користувача

Інтернет-магазин «3DX» надає послуги на умовах, описаних в цьому документі. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення.

Моментом укладення цього користувацької угоди вважається момент будь-якої взаємодії клієнта з сайтом.

Клієнти підтверджують свою згоду з усіма умовами Угоди.

 

Зробити замовлення можна:

Замовлення обробляються з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 18.00.

При оформленні замовлення просимо завжди вказувати свої прізвище, ім'я, № складу компанії «Нова Пошта» та контактний телефон, місто.

 

Відправлення товарів

Здійснюється протягом 1-3-х днів з моменту оформлення замовлення, при наявності товару на складі. Детальніше розписано в розділі доставка і оплата.

Поставки товарів здійснюються до моменту вичерпання запасів на нашому складі.

У разі великої кількості замовлень, деякі товари можуть бути доставлені окремою посилкою з затримкою - протягом 5-ти днів з моменту отримання замовлення, попередньо поінформувавши про терміни доставки клієнта.

Термін виконання замовлення може бути продовжений з причин, не залежних від нашої компанії.

Товар поставляється на умовах 100% передоплати і оплати післяплатою за тарифом компанії перевізника.

Ціни в каталозі вказані в гривнях.

 

Право на повернення товару

Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки при наявності фірмової коробки, всієї комплектації і товарного чека. Товар не повинен бути у використанні.

 

Захист персональних даних

Інформуємо Вас про те, що особисті дані наших Клієнтів зберігаються в базі даних компанії за адресою: www.3dx.com.ua. Особисті дані збираються і обробляються з метою реалізації нашої господарської діяльності, розсилки інформації про промо та рекламних акціях. Обробка і використання бази даних здійснюється згідно з положеннями Закону України «Про захист персональних даних».

Інтернет-магазин «3DX» має право на надання персональних даних Клієнтів операторам мобільного зв'язку, кур'єрської служби (тільки номери мобільних телефонів, ПІБ (прізвище, ім'я, по-батькові), населений пунк) з дотриманням вимог, зазначених в положеннях Закону України «Про захист персональних даних », для твори відправки смс з інформуванням клієнтів про статус замовлення.